1 października rozpoczęła się kolejna kampania promująca smartfon Samsung GALAXY S III. Komunikacja opiera się na prestiżowej nagrodzie EISA ?Best Mobile Phone 2012-2013?, którą w sierpniu br. został nagrodzony flagowy model
Agencja Edelman Polska wygrała przetarg na promocję najnowszej gry Electronic Arts- największego na świecie wydawcy i producenta gier komputerowych. Jest to kolejny projekt EA powierzony w ręce osób z działu Innovation&Tech
Firma ATLAS wprowadza kartę przedpłaconą w programie lojalnościowym. KARTA umożliwi fachowcom nieograniczone możliwości wykorzystania zgromadzonych punktów w PROGAMIE FACHOWIEC. Dzięki karcie użytkownicy mogą wymieniać zg
Piotr Wierzbowski w lipcu br. objął stanowisko redaktora naczelnego miesięcznika ?Reader?s Digest? oraz dwumiesięcznika ?Witaj w Podróży?. Zastąpił Annę Esden-Tempską, która zakończyła pracę w wydawnictwie.Piotr Wierzbow
Potrafisz wyrazić swoje uczucia poprzez fotografię? Zrób zdjęcie jednym z czterech najnowszych aparatów kompaktowych z serii Samsung SMART FOTO z modułem sieci bezprzewodowych, wyślij je mailem i odbierz nagrodę!Pokaż na zdj�
W Banku BGŻ trwa kampania promocyjna konta dla studentów ePlan pod hasłem ?Wykładamy stypendia i bilety do kina na darmowym koncie?. Działania promocyjne towarzyszące kampanii będą prowadzone do 31 października 2012 roku i sk�
Firma NordFarm nawiązała współpracę z agencją Toolbox Creative Communications w zakresie usług PR oraz planowania mediów dla suplementu diety Acai Berry Slim. W ramach realizowanego projektu agencja zajmie się copy
epay Polska wraz z Operatorem PLAY i siecią stacji benzynowych STATOIL uruchamia kolejną promocję skierowaną do swoich obecnych i przyszłych użytkowników. Tym razem przez cały wrzesień i październik posiadacze telefonów na k
Legendarny amerykański pięściarz Mike Tyson odwiedzi wkrótce Polskę na zaproszenie firmy FoodCare, właściciela marki BLACK. Mimo, że szczegółowy kalendarz pobytu sportowca w naszym kraju objęty jest tajemnic
6 stycznia zakończyła się ogólnopolska rywalizacja miast w ramach zabawy "Świeć Się z ENERGĄ". Po raz pierwszy tytuł miejscowości o najpiękniejszych świątecznych iluminacjach w Polsce przypadł Bielsku-Białej, które zdob