Najlepsi polscy menadżerowie odebrali wyróżnienia ?Bloomberg Businessweek Polska?

Najlepsi polscy menadżerowie „czasów kryzysu” odebrali w poniedziałek wyróżnienia przyznane przez dwutygodnik „Bloomberg Businessweek Polska”.  Nagrodzeni to prezesi polskich firm, które mimo spowolnienia gospodarki rozwijają skrzydła. Pamiątkowe certyfikaty wręczył Cezary Szymanek, nowy redaktor naczelny „Bloomberg Businessweek Polska”.

To są osoby, które mogą przeprowadzić naszą gospodarkę w miarę suchą stopą po tym, co na nasz kraj może się rozlać – mówił podczas spotkania z nagrodzonymi redaktor naczelny „BBWP”. I dodał, że właśnie nadchodzą czasy, które będą weryfikowały umiejętności menadżerów.

Także nagrodzeni podkreślali, że wyróżnienie jest dla nich również zobowiązaniem na przyszłość, bo trudne wyzwania dopiero ich czekają. Jednocześnie zwracali uwagę, że ich sukces – to sukces zespołów i ludzi, z którymi pracują na co dzień. 

Lista „TOP 20. Najlepsi menedżerowie na czas kryzysu” powstała na podstawie sondażu, w którym głosowali doświadczeni menedżerowie i obserwatorzy rynku z różnych branż. Znaleźli się na niej (w kolejności alfabetycznej):

Wojciech Balczun – PKP Cargo

Jørgen Bang-Jensen – Play (P4)

Norbert Biedrzycki – Sygnity

Krzysztof Bobrowski – OSG Records Management Group

Marek Cywiński – Kapsch Telematic Services

Zbigniew Jagiełło – PKO BP

Krzysztof Kalicki – Deutsche Bank Polska

Andrzej Klesyk – PZU

Piotr Krupa – KRUK

Dominik Libicki – Cyfrowy Polsat

Leszek Niemycki – Deutsche Bank PBC

Paweł Olechnowicz – Lotos

Maciej Owczarek – ENEA

Artur Radwan – Koleje Mazowieckie

Miroslav Rakowski – T-Mobile

Sławomir Sikora – Citi Handlowy

Ludwik Sobolewski – GPW

Cezary Stypułkowski – BRE Bank

Herbert Wirth – KGHM

Maciej Witucki – Orange Polska.

„Bloomberg Businessweek Polska” to polska edycja jednego z najbardziej wpływowych magazynów na świecie. Ukazuje się od września 2011 r. Jego wydawcą jest Point Group Business Unit, spółka zależna Platformy Mediowej Point Group SA (GPW: POINTGROUP, PGM). Magazyn jest wydawany na licencji Bloomberg L.P., wydawcy „Bloomberg Businessweek”. To pierwsza międzynarodowa licencja od czasu przejęcia magazynu „Businessweek” przez Bloomberg w 2009 roku. Redaktorem naczelnym „BBWP” jest Cezary Szyma

 

Authors

Related posts

Top