Zaproszenie do programu EuroFirma

Zapraszamy do udziału w otwartym programie EuroFirma. Proponujemy, by przygotowali Państwo dla swoich współpracowników programy informacyjne o integracji Polski z Unią Europejską. Uważamy, iż celem naszych wspólnych działań jako specjalistów od komunikacji jest jasna i zrozumiała informacja o przystąpieniu Polski do struktur unijnych.

 

Część przedsiębiorstw już ma takie programy informacyjne. Do referendum, które odbędzie się w czerwcu 2003 roku, mamy jeszcze dość czasu, by przekazać współpracownikom podstawowe informacje: o tym, co zmieni się w ich pracy, o sytuacji pracowników w krajach Unii, o sprawach zawodowych i innych związanych z integracją europejską.

 

Jeśli interesuje Państwa nasz program EuroFirma, proponujemy, byście przysyłali Państwo do nas opracowane przez siebie programy. Wystarczy krótki opis celów, zastosowanych mediów i planowanych przekazów, a w przyszłości także osiągniętych efektów. Najciekawsze programy opublikujemy w serwisie internetowym PSPR oraz na stronach InternetPR.

 

Zależy nam na utrzymaniu z Państwem kontaktu w trakcie trwania programu EuroFirma. Dlatego oddajemy do Państwa dyspozycji redagowaną przez nas sekcję \”EuroFirma\” w serwisie internetowym Komisji Europejskiej Stowarzyszenia (http://kepspr.w.interia.pl oraz http://www.pspr.org.pl/main/komisje.html). Za jej pośrednictwem dajemy Państwu dostęp do bogatych i rzetelnych źródeł, które można wykorzystać przy tworzeniu programów informacyjnych o integracji europejskiej. Innym narzędziem wspierającym EuroFirmę będzie lista dyskusyjna.

 

Chcemy, by program EuroFirma przyczynił się do polepszenia wiedzy Polaków o integracji z Unią Europejską. Ufamy, że zależy Państwu na tym tak samo, jak nam. Zapraszamy więc do udziału w programie EuroFirma.

Related posts

Top