LIFESTYLE Media

Wydanie specjalne KUKBUK Święta już w sprzedaży!

Wydanie specjalne KUKBUK Święta już w sprzedaży!
Na półki w dobrych salonach prasowych trafiło właśnie świąteczne wydanie specjalne magazynu kulturalno-kulinarnego KUKBUK zatytułowane KUKBUK

Data publikacji: 2015-11-30
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Wydanie specjalne KUKBUK Święta już w sprzedaży!
Kategoria: LIFESTYLE, Media

Na półki w dobrych salonach prasowych trafiło właśnie świąteczne wydanie specjalne magazynu kulturalno-kulinarnego KUKBUK zatytułowane KUKBUK Święta.

Wydanie specjalne KUKBUK Święta już w sprzedaży! LIFESTYLE, Media - Na półki w dobrych salonach prasowych trafiło właśnie świąteczne wydanie specjalne magazynu kulturalno-kulinarnego KUKBUK zatytułowane KUKBUK Święta.

Na półki w dobrych salonach prasowych trafiło właśnie świąteczne wydanie specjalne magazynu kulturalno-kulinarnego KUKBUK zatytułowane KUKBUK Święta. Jest to 204. stronicowe wydanie książkowe, w twardszej niż regularne numery pisma okładce, z dodatkiem w postaci niezwykłego kalendarza adwentowego. KUKBUK Święta promowany będzie w sieci kin Cinema City, na kanale KUCHNIA+ oraz w radiu RDC.

KUKBUK Święta namawia do autentycznego doświadczania świąt w gronie najbliższych, świadomie i bez pośpiechu. Wydanie specjalne zostało podzielone na dwie części: „Przed pierwszą gwiazdką” i „Pod choinką”. Czytelnicy znajdą w nim m.in. opowieść o trzech rodzinach i ich podejściu do świąt, praktyczne porady dotyczące mądrego wyboru prezentów oraz przygotowania świątecznych dekoracji, felietony pisarza Marka Bieńczyka oraz pisarki Agnieszki Taborskiej, ilustracje wybitnego polskiego artysty Józefa Wilkonia, a także niezwykłą historię o dawnej fabryce zapałek w Częstochowie, z której pochodziły słynne zapałki z czarnym kotem eksportowane do wielu krajów na całym świecie. Opowieścią o zapałkach redakcja przypomina czym jest dla nas ogień i światło, bez którego trudno byłoby stworzyć świąteczną atmosferę. Jak zwykle w KUKBUK-u – jest również wiele świątecznych przepisów, m.in.: na rozgrzewające napoje, smakowite ciasta oraz tradycyjne wigilijne potrawy z nowoczesnym twistem. W magiczny klimat Bożego Narodzenia wprowadzi czytelników bajka dla dorosłych, specjalnie napisana dla KUKBUK-a przez człowieka renesansu – Dariusza Rzontkowskiego.

Dodatkiem do wydania specjalnego jest elegancko zaprojektowany kalendarz adwentowy, który może stanowić również świąteczną ozdobę. Zamiast tradycyjnych czekoladek redakcja proponuje rozpocząć dzień od przeczytania wiadomości ukrytej w okienku. Dwadzieścia cztery dobre myśli pozytywnie nastroją nas na ten szczególny czas w roku.

A to już wiesz?  Polaków SeX powszedni - rozmowy bez cenzury o tym, co robimy w łóżku i poza nim

KUKBUK Święta to jedno z trzech wydań specjalnych wydawnictwa, obok KUKBUK Rodzina i KUKBUK Wnętrza i Podróże. Każde z nich ukazuje się raz w roku niezależnie od sześciu numerów regularnych. Dyrektorką artystyczną projektu (tak jak w przypadku dwumiesięcznika KUKBUK) jest Oliwia Gede-Niewiadomska, a wydawczynią i redaktorką naczelną – Daria Pawlewska. Wydanie specjalne ukazało się w nakładzie 43 000 egzemplarzy i kosztuje 26 zł. Wydanie jest dostępne również w wersji na tablet.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Wydanie specjalne KUKBUK Święta już w sprzedaży! LIFESTYLE, Media - Na półki w dobrych salonach prasowych trafiło właśnie świąteczne wydanie specjalne magazynu kulturalno-kulinarnego KUKBUK zatytułowane KUKBUK Święta.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Media

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy