media & marketing Redagowanie Wiadomości branżowe

Wpadnij na DUKA Coffee

Już w czerwcu klienci wybranych sklepów DUKA w trakcie poszukiwania najnowszych inspiracji ze świata szwedzkiego designu, będą raczyć się swoją ulubioną kawą americano lub latte. Z myślą o wrażliwych na piękno, w tym

Już w czerwcu klienci wybranych sklepów DUKA w trakcie poszukiwania najnowszych inspiracji ze świata szwedzkiego designu, będą raczyć się swoją ulubioną kawą americano lub latte. Z myślą o wrażliwych na piękno, w tym również to ukryte w smaku, rusza DUKA Coffee, czyli projekt małych kawiarenek wewnątrz sklepów marki.

Zupełnie jak w domu, tak miłośnicy designu w sklepach DUKA tworząc nowe kulinarne aranżacje z udziałem oryginalnego wzornictwa, będą mogli samodzielnie przygotować sobie przepyszną kawę. Pasja gotowania, nowoczesne wzornictwo oraz najnowsze trendy w nakrywaniu do stołu i oprawie własnego domu to tematy, które potrzebują rozmowy. Aby ją uprzyjemnić DUKA zaprasza wszystkich na DUKA Coffee.

Kawa przez pierwsze dwa tygodnie trwania akcji będzie serwowana gratis, a następnie za symboliczne 3 złote. Na dobry początek ruszy w sześciu sklepach marki, zlokalizowanych w warszawskich centrach handlowych - w Arkadii, Wola Parku i Złotych Tarasach, oraz w szczecińskiej Kaskadzie, katowickim Silesia City Center oraz krakowskiej Galerii Kazimierz.

A to już wiesz?  Lodowy konkurs Nestlé dla dzieci

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy