media & marketing Redagowanie Wiadomości branżowe

Dzień Darmowej Dostawy w sklepie Igruszka.pl

Trzecia edycja akcji Dzień Darmowej Dostawy odbędzie się 3 grudnia 2012 roku. W tym dniu Klienci sklepu Igruszka.pl będą mogli przy minimalnym zakupie za co najmniej 20 zł, dokonać zakupów bez ponoszenia kosztów przesyłki. Zasada ta obejmuje

Trzecia edycja akcji Dzień Darmowej Dostawy odbędzie się 3 grudnia 2012 roku. W tym dniu Klienci sklepu Igruszka.pl będą mogli przy minimalnym zakupie za co najmniej 20 zł, dokonać zakupów bez ponoszenia kosztów przesyłki. Zasada ta obejmuje wszystkie zamówienia, bez względu na wybrany sposób płatności czy metodę wysyłki. Ponieważ sklep sprzedaje wyłącznie dostępne towary, Klienci mogą być pewni zrealizowania każdego złożonego w tym dniu zamówienia.

Aby skorzystać z promocji i wziąć udział w akcji, należy złożyć zamówienie na stronie www.igruszka.pl w dniu 3 grudnia 2012 r. pomiędzy godziną 00:01 a 23:59.

Koszt dostawy to często kilka lub nawet kilkanaście procent wartości zakupów, kupując w tym dniu łatwo zaoszczędzamy zyskując wymierne korzyści.

Dodatkowo DDD jest również szansą dla Klientów sklepu Igruszka.pl na skorzystanie z darmowej przesyłki w przyszłości. Zakupione produkty biorą również udział w atrakcyjnym programie lojalnościowym polegającym na zbieraniu punktów i wymianie ich na przesyłkę GRATIS.

***

Polski Dzień Darmowej Dostawy podawany jest jako odpowiednik amerykańskiego Free Shipping Day powstał, z inicjatywy Krzysztofa Bartnika z eKomercyjnie.pl, który pierwszą propozycję organizacji takiego dnia podał w grudniu 2009 roku.

Igruszka - to specjalistyczny sklep internetowy oferujący kosmetyki kolorowe cenionych marek oraz akcesoria do makijażu. Z myślą o dobrej jakości produktów od 5 lat www.igruszka.pl buduje zaufanie Klientów oferując wygodne i szybkie zakupy oraz kameralną i profesjonalną obsługę. Stawiając na sprawdzone receptury oraz szczegółowo wyselekcjonowane składniki firma dodatkowo stworzyła i rozwija własną markę kosmetyków kolorowych - Grashka. Starannie dobrana kompozycja i paleta barw pozwala w pełni podkreślić naturalne piękno. Odpowiednio wyselekcjonowane produkty oferowane w sklepie www.igruszka.pl umożliwiają wykonanie idealnego makijażu.

A to już wiesz?  Wszystko o Finansach i bankach spółdzielczych

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy