media & marketing Redagowanie Wiadomości branżowe

?Symbol Polskiego Faktoringu? dla Kredyt Banku

Kredyt Bank otrzymał tytuł ?Symbol 2012? w kategorii ?polski faktoring?. Wyróżnienie przyznała kapituła programu ?Symbol 2012?, prowadzonego przez redakcję Monitora Rynkowego, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej.Tytuł ?Symbolu

Kredyt Bank otrzymał tytuł ?Symbol 2012? w kategorii ?polski faktoring?. Wyróżnienie przyznała kapituła programu ?Symbol 2012?, prowadzonego przez redakcję Monitora Rynkowego, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej.

Tytuł ?Symbolu Polskiego Faktoringu 2012? przyznano Kredyt Bankowi za ?profesjonalizm, stabilność oraz dopasowaną do potrzeb klientów ofertę, która jest gwarantem finansowego bezpieczeństwa przedsiębiorców korzystających z faktoringu?.

- To wyróżnienie świadczy o wysokiej jakości usług oferowanych przez Kredyt Bank, skuteczności w zarządzaniu i wprowadzaniu zmian wspierających rozwój instytucji faktoringu w Polsce. Wskazuje na właściwy kierunek, którym podążamy, a z nami nasi klienci ? powiedział Robert Fedorowicz, Menedżer Produktów Dyskonta Wierzytelności w Kredyt Banku.

Kredyt Bank oferuje usługę dyskonta wierzytelności (faktoringu) przede wszystkim przedsiębiorcom dokonującym sprzedaży towarów i usług na zasadach kredytu kupieckiego oraz poszukujących możliwości szybszego pozyskania środków finansowych w transakcjach handlowych realizowanych z odroczeniem płatności. Bank skupuje krótkoterminowe, krajowe lub zagraniczne, pieniężne wierzytelności handlowe udokumentowane fakturami, przed terminem ich płatności.

To rozwiązanie pozwala przedsiębiorcom wzmocnić płynność finansową firmy ? już w ciągu 15 minut od złożenia zlecenia na platformie KB-eNvoice (bezpłatny dostęp 24/7) gotówka znajduje się na rachunku klienta. Dzięki szybkiej zamianie należności na gotówkę klienci mogą też lepiej zaplanować przepływy finansowe. Mają też możliwość zaproponowania odbiorcom dłuższych terminów płatności bez zagrożenia płynności. Dodatkowo przedsiębiorca przenosi na bank zarządzanie należnościami ? bank na bieżąco informuje klienta o stanie wierzytelności i terminowości spłat.

 

A to już wiesz?  Nowoczesne tablety i rozszerzona rzeczywistość dla klientów ING

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy