media & marketing Redagowanie Wiadomości branżowe

Sylwester Latkowski managerem zintegrowanego newsroomu internetowego w PMPG

Sylwester Latkowski został managerem zintegrowanego newsroomu serwisów internetowych wydawanych przez spółki z grupy PMPG.Newsroom odpowiada m.in. za serwisy Wprost.pl, Gover.pl, Infotuba.pl, Pitbul.pl oraz Machina.pl.Integracja

Sylwester Latkowski został managerem zintegrowanego newsroomu serwisów internetowych wydawanych przez spółki z grupy PMPG.

Newsroom odpowiada m.in. za serwisy Wprost.pl, Gover.pl, Infotuba.pl, Pitbul.pl oraz Machina.pl.

Integracja redakcji internetowych jest zgodna z założeniami strategii rozwoju firmy w obszarze mediów elektronicznych. Z czasem zintegrowany newsroom ma odpowiadać za wszystkie serwisy internetowe wydawane przez PMPG.

Jako manager zintegrowanego newsroomu Latkowski będzie raportował bezpośrednio do Dyrektora ds. Publikacji Cyfrowych, Marcina Zduńczyka  oraz  Dyrektora Wydawniczego, Roberta Pstrokońskiego, zarządzającego zarówno pionem publikacji elektronicznych, jak i wydaniami papierowymi w PMPG. Serwis Wprost.pl będzie redagowany we współpracy merytorycznej z redakcją tygodnika WPROST i redaktorem naczelnym, Michałem Kobosko. Redaktorem prowadzącym grupy serwisów Wprost.pl pozostaje Artur Bartkiewicz.

Latkowski w 2010 r. przez kilka miesięcy kierował działem Społeczeństwo w tygodniku WPROST. Później skupił się na realizacji własnych projektów.

Sylwester Latkowski to reżyser, scenarzysta, dziennikarz, producent filmów i wydawnictw fonograficznych; autor filmów: „To my, rugbiści” (2000), „Blokersi” (2001; wyróżniony tytułem „As EMPiK-u”), „Pub 700” (2002; uznany za Najlepszy Dokument na festiwalu filmowym w Kazimierzu), „Gwiazdor” (2002), „Nakręceni, czyli szołbiznes po polsku” (2003), „Klatka” (2003), „Kamilianie” (2003; w 2004 otrzymał nagrodę na Ogólnopolskim Przeglądzie Katolickich Programów Telewizyjnych i Radiowych), „Śledczak” (2004), „Pedofile” (2005), „Zabić Papałę” (2008), „Ścigany” (wspólautor Piotr Pytlakowski, 2010), "Wszystkie ręce umyte. Sprawa Barbary Blidy" (współautor Piotr Pytlakowski, 2010), „Ostatnia Wieczerza” (2011). "Człowiek z Lasu. Polska lokalna" (2012). Prowadził i reżyserował programy telewizyjne: „Nakręcona noc” i „Konfrontacja”. Autor cyklu telewizyjnego "Granice kariery" (2012). W 2001 roku otrzymał wyróżnienie Fundacji Kultury za książkę „Pamiętam jak...”. Jest także autorem książek "Zabić Papałę" (2008) i "Polska mafia" (2011) oraz wspólnie napisanych z Piotrem Pytlakowskim "Olewnik.Śmierć za 300 tysięcy"(2009), "Przykrywkowcy" (2010) i "Wszystkie ręce umyte. Sprawa Barbary Blidy" (2010) oraz "Biuro Tajnych Spraw. Kulisy Centralnego Biura Śledczego" (2012).

A to już wiesz?  Ruszyła kampania promująca Samsung GALAXY Note II

Jego najnowszy film, powstający równolegle z książką dokument „Człowiek z lasu. Polska lokalna” zostanie dołączony do tygodnika WPROST 21 maja. 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy