media & marketing Redagowanie Wiadomości branżowe

Obierz kurs na Karaiby ? zostań Kursarzem Walutomatu

7 maja ruszył konkurs dla miłośników pirackich przygód. Zadaniem uczestników jest trafne wytypowanie kursów waluty euro, dolara amerykańskiego oraz franka szwajcarskiego. Główną nagrodą jest tygodniowa

7 maja ruszył konkurs dla miłośników pirackich przygód. Zadaniem uczestników jest trafne wytypowanie kursów waluty euro, dolara amerykańskiego oraz franka szwajcarskiego. Główną nagrodą jest tygodniowa wycieczka na Wyspy Karaibskie. Poza tym, na dzielnych kursarzy Walutomatu czekają najnowsze iPady, aparaty fotograficzne marki Nikon oraz wysokie rabaty.

Konkurs trwa od 7 do 25 maja br., uczestnicy zabawy przez trzy kolejne tygodnie (od wtorku do piątku) typują średni kurs walut. W pierwszym tygodniu – euro, w kolejnym – dolara amerykańskiego, a w ostatnim – franka szwajcarskiego. Zwycięzcą każdej części zostanie osoba, która najtrafniej wytypuje średni kurs danej waluty.

 W każdej rundzie do wygrania będą następujące nagrody: pierwsze miejsce  –  iPad Wi-Fi, drugie – aparat fotograficzny marki Nikon, trzecie – 50% rabatu na prowizję od wymiany w Walutomacie przez okres 3 miesięcy. Główną nagrodę – siedmiodniową wycieczkę dla dwóch osób na Wyspy Karaibskie – otrzyma osoba, której suma odchyleń od rzeczywistych średnich wartości kursów danej waluty ze wszystkich trzech tygodni trwania konkursu jest najniższa.

Wyniki typowań będą porównywane z kursem średnim danej waluty forex publikowane na stronie serwisu Walutomat.pl o godzinie 12:00, z dnia, którego dotyczyło konkretne zgłoszone typowanie – wyjaśnia Marta Bartoszczyk z serwisu Walutomat.pl

Organizatorem i fundatorem nagród w konkursie pod nazwą „Zostań Kursarzem Walutomatu i zdobądź Karaiby” jest firma Revelco sp. z o.o. – operator i właściciel społecznościowej platformy wymiany walut Walutomat.pl. Typowanie walut odbywa się na stronie: walutomat.pl/konkurs.php

Szczegółowe informacje na temat konkursu oraz regulamin znajdują się na stronie organizatora. Wynik zwycięzców poszczególnych części można również znaleźć na fan page’u Walutomatu na Facebooku i Google+.

Serwis Walutomat.pl to pierwsza w Polsce społecznościowa platforma wymiany walut w Internecie. W przeciwieństwie do kantorów internetowych, kursy wymiany walut ustalają sami Użytkownicy serwisu. Platforma działa w oparciu o trójstopniowy system weryfikacji i zabezpieczeń transakcji: weryfikację tożsamości klienta opartą o bankowy system weryfikacji danych użytkowników, konieczność zabezpieczenia środków przed złożeniem zlecenia wymiany, SMS-owe zabezpieczenie rozliczeń.

A to już wiesz?  PZU zmienia się i podsumowuje projekt odświeżenia marki

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy