media & marketing Redagowanie Wiadomości branżowe

Homplexowe Wnętrza 2012 – trwa przyjmowanie prac konkursowych

Ogłoszony w czerwcu konkurs dla projektantów wnętrz HOMPLEXOWE WNĘTRZA 2012 osiągnął kolejny etap.  Po  dwóch miesiącach przygotowań projektanci mogą składać swoje prace poprzez dedykowaną do tego stronę na platformie homplex.pl.

Ogłoszony w czerwcu konkurs dla projektantów wnętrz HOMPLEXOWE WNĘTRZA 2012 osiągnął kolejny etap.  Po  dwóch miesiącach przygotowań projektanci mogą składać swoje prace poprzez dedykowaną do tego stronę na platformie homplex.pl. Jest jeszcze czas na podjęcie wyzwania i udział w konkursie.  Zapraszamy  projektantów na:  www.homplexowewnetrza.pl

Od 15 sierpnia 2012 do 15 września przyjmowane są prace konkursowe pierwszej edycji Homplexowych Wnętrz organizowanych przez firmę Homplex. Autorzy fotorealistycznych wizualizacji wnętrz salonów i sypialni, zaaranżowanych w oparciu o elementy wyposażenia Partnerów konkursu, mogą dodawać swoje prace po zalogowaniu do Strefy Uczestnika Konkursu.

Przygotowana w tym celu platforma konkursowa obejmuje udostępnienie planów mieszkań, profili wirtualnych mieszkańców i formularza zamówienia tymczasowej licencji oprogramowania CAD Decor 2.0 z Modułem Renderingu Profesjonalnego, dostarczanego przez głównego Partnera Konkursu poznańską firmę CAD Projekt K&A. Wykorzystując platformę homplex.pl Organizator udostępnił uczestnikom konkursu cyfrowe wersje produktów wyposażenia wnętrz wraz z modelami 3D. Te ostatnie w szczególności przypadły do gustu wielu projektantom. Na codzień brakuje im modeli polskich producentów, które mogliby wykorzystać w swoich wizualizacjach i zaprezentować swoim klientom, zanim wybiorą się z nimi na zakupy.

"O tym jak bardzo spodobał się konkurs projektantom świadczy 365 zarejestrowanych uczestników, którzy dołączyli do Homplexowych Wnętrz przez ostatnie 2.5 miesiąca" - mówi Anna Walkowska, dyrektor zarządzająca warszawskiej firmy Homplex, Organizatora konkursu. Znaczącą rolę odgrywają w przedsięwzięciu Partnerzy - Etap Sofa, Bydgoskie Meble, Rako, Myin.plBPM LightingKratki.pl, Gurupa.pl i StudioRasch.pl. Udostępnili oni lub przygotowali, specjalnie z okazji konkursu, modele 3D i tekstury swojego asortymentu, a także umożliwili stworzenie brakujących obiektów w ramach zleceń w serwisie BankModeli3d.pl.

Termin przyjmowania prac upływa 15 września 2012. Głosowanie nad przyjętymi pracami będzie trwało przez 2 tygodnie, od 16 do 30 września 2012. Dzięki szacownemu Jury, Partnerom Konkursu i Użytkownikom serwisu homplex.pl zostanie wyłonionych czternastu zwycięzców, którzy otrzymają nagrody pieniężne i rzeczowe o łącznej wartości 50.000 zł.

A to już wiesz?  Jan Paweł II przybywa na jeden dzień do domu

Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się podczas jesiennej edycji "Targów Mieszkań i Domów", w dniu 20 października 2012, w Hali Expo XXI w Warszawie o godz. 15:30. Targi te organizowane są przez Partnera Konkursu - warszawską firmę Nowy Adres, która przygotowała specjalną ofertę wstępu na targi ?Dwa bilety w cenie jednego?. Atrakcyjne nagrody to nie wszystko co czeka na zwycięzców. Wybrani przez Organizatora i Partnerów konkursu projektanci mają szansę nawiązać stałą współpracę w zakresie projektowania wnętrz.

Zarówno w sobotę 20.X jak i w niedzielę 21.X odbędą się prelekcje z udziałem współpracujących z Homplexem architektów, którzy opowiedzą na swoim przykładzie jak wygląda praca z klientem podczas urządzania mieszkania, z jakimi problemami można się spotkać i jak można ich uniknąć. Przekażą również cenne wskazówki przydatne przy wyborze właściwego projektanta oraz wyjaśnią jak wygląda krok po kroku realizacja przykładowego projektu, który tworzą razem z klientem.


 

O Organizatorze: Homplex Sp. z o.o. ? założyciel serwisu homplex.pl wspierającego osoby urządzające mieszkanie w odkrywaniu pomysłów na wnętrza, planowaniu zakupów i ocenie wydatków. Homplex inspiruje projektami aranżacji wnętrz, do których sugeruje zestawy pasujących produktów różnych marek w określonym przedziale cenowym. Na podstawie wymiarów pomieszczenia wylicza koszt wykończenia pokoju, a w oparciu o geolokalizację kieruje do właściwych sklepów na zakupy.

O Partnerze Głównym: CAD Projekt K&A ? producent autorskiego oprogramowania działającego w środowisku CAD do projektowania, wizualizacji i wyceny wnętrz. Jest to poznańska firma, która od 20 lat tworzy unikalne aplikacje, wykreowane na miarę oczekiwań i potrzeb projektantów i architektów wnętrz. Aktualnie CAD Projekt K&A oferuje programy; CAD Decor 2.0, CAD Decor PRO, CAD Kuchnie 6.0 i BankModeli3d.pl wspierającego projektantów szukających modeli 3D i rysowników je tworzących.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy