Redagowanie Wiadomości branżowe

Kampania Peugeota 208 GTi w nowych mediach

Kampania Peugeota 208 GTi w nowych mediach
Trwającej kampanii nowego Peugeota 208 GTi towarzyszy dedykowana strona WWW poświęcona modelowi oraz jego historii. Wykonana w technologii html5 ze wsparciem urządzeń mobilnych jest autorską koncepcją zespołu digital w agencji Havas Worldwide Warsaw.Strona została całościowo przygotowana w Polsce w oparciu o pomysł zespołu specjalistów odpowiadających za kompetencję digital w Havas Worldwide Warsaw, który przygotował koncepcję, projekty graficzne i zajął się jej produkcją. Opierająca się na user experience charakteryzuje się najwyższym poziomem designu i dbałością o detale.Platforma WWW prezentuje najnowszy model we wszystkich wersjach kolorystycznych, umożliwia zmianę tła otoczenia samochodu, a także wsłuchanie się w odgłos silnika najnowszego modelu Peugeota. Zainteresowane osoby mogą poznać historię modelu GTi oraz umówić się na jazdy testowe autem. Kampania w nowych mediach towarzyszy komunikacji ATL oraz dedykowanym eventom skierowanym do konsumentów. Więcej szczegółów na: www.208gti.peugeot.pl

Teaser

Trwającej kampanii nowego Peugeota 208 GTi towarzyszy dedykowana strona WWW poświęcona modelowi oraz jego historii. Wykonana w technologii html5 ze wsparciem urządzeń mobilnych jest autorską koncepcją zespołu digital w agencji Havas Worldwide Warsaw.

Strona została całościowo przygotowana w Polsce w oparciu o pomysł zespołu specjalistów odpowiadających za kompetencję digital w Havas Worldwide Warsaw, który przygotował koncepcję, projekty graficzne i zajął się jej produkcją. Opierająca się na user experience charakteryzuje się najwyższym poziomem designu i dbałością o detale.

Platforma WWW prezentuje najnowszy model we wszystkich wersjach kolorystycznych, umożliwia zmianę tła otoczenia samochodu, a także wsłuchanie się w odgłos silnika najnowszego modelu Peugeota. Zainteresowane osoby mogą poznać historię modelu GTi oraz umówić się na jazdy testowe autem.

 Kampania w nowych mediach towarzyszy komunikacji ATL oraz dedykowanym eventom skierowanym do konsumentów.

 Więcej szczegółów na: www.208gti.peugeot.pl

Źródło Havas Worldwide Warsaw. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Dział Akcji Specjalnych WP.PL dla marki Rexona

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy