Wiadomości branżowe

Eksperymentuj z modą i zgarniaj nagrody w konkursie Dekoral Fashion

Eksperymentuj z modą i zgarniaj nagrody w konkursie Dekoral Fashion
Interesujesz się modą i lubisz eksperymentować z zawartością własnej szafy? Weź udział w konkursie marki Dekoral Fashion i zgarnij wspaniałe nagrody. Na zwycięzców czekają m.in. aparat Canon EOS 100D oraz bony na zakupy w Answear.com!Jeśli jesteś maniakiem mody i designu, to konkurs zorganizowany przez markę Dekoral Fashion jest czymś w sam raz dla Ciebie. Aby wziąć w nim udział, wystarczy stworzyć stylizację modową lub wnętrzarską i zamieścić jej zdjęcie w zakładce konkursowej na fan page'u Dekoral Fashion (https://apps.facebook.com/dekoral_fashion/), albo też opublikować w serwisie Instagram, opatrując hashtagiem #dekoralfashion. Następnie warto zaprosić znajomych do głosowania – 20 najlepszych prac, które do 10 października zbiorze najwięcej

Teaser

Interesujesz się modą i lubisz eksperymentować z zawartością własnej szafy? Weź udział w konkursie marki Dekoral Fashion i zgarnij wspaniałe nagrody. Na zwycięzców czekają m.in. aparat Canon EOS 100D oraz bony na zakupy w Answear.com!

Jeśli jesteś maniakiem mody i designu, to konkurs zorganizowany przez markę Dekoral Fashion jest czymś w sam raz dla Ciebie. Aby wziąć w nim udział, wystarczy stworzyć stylizację modową lub wnętrzarską i zamieścić jej zdjęcie w zakładce konkursowej na fan page’u Dekoral Fashion (https://apps.facebook.com/dekoral_fashion/), albo też opublikować w serwisie Instagram, opatrując hashtagiem #dekoralfashion. Następnie warto zaprosić znajomych do głosowania ? 20 najlepszych prac, które do 10 października zbiorze najwięcej głosów, przejdzie do drugiego etapu konkursu.

W tej części propozycje uczestników zostaną poddane ocenie ekspertów ze świata mody i designu. To właśnie oni wybiorą finałową ósemkę, która otrzyma bony o wartości 100 zł na zakupy w sklepie internetowym Answear.com oraz cyfrowe ramki na zdjęcia, a następnie stanie do walki o nagrodę główną. W finale konkursu zgłoszenia zostaną zaprezentowane w parach i poddane ostatecznemu głosowaniu internautów na fan page’u marki Dekoral Fashion. Zwycięzca pojedynku otrzyma ekstra nagrodę: aparat Canon EOS 100D wraz z obiektywem EF-S 18-55 mm IS STM (warty 3200 zł netto), bony o wartości 300 zł na zakupy w Answear.com, a także 2 puszki farb Dekoral Fashion. Oficjalne wyniki poznamy już 27 października.

To jednak nie wszystkie atrakcje przygotowane przez markę Dekoral Fashion. Jeśli nie mamy pomysłu na własną stylizację, wystarczy, że do 10 października zagłosujemy w konkursie i w niebanalny sposób uzasadnimy nasz wybór. Wówczas mamy szansę otrzymać darmowe bony na zakupy w sklepie Answear.com.

Źródło Dekoral. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Osobisty doradca w nowej reklamie Proama

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy