Zrób zdjęcie, pokaż, jak kochasz Polskę i wygraj atrakcyjne nagrody

Potrafisz wyrazić swoje uczucia poprzez fotografię? Zrób zdjęcie jednym z czterech najnowszych aparatów kompaktowych z serii Samsung SMART FOTO z modułem sieci bezprzewodowych, wyślij je mailem i odbierz nagrodę!

Pokaż na zdjęciu, za co kochasz Polskę i wyślij je mailem bezpośrednio z aparatu na adres [email protected]  dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi. Autorzy zdjęć, które znajdą się w pierwszym tysiącu przesłanych zgłoszeń, otrzymają specjalne koszulki z własnym zdjęciem i podpisem ?Kocham Polskę za?. Na autora najlepszego zdjęcia czeka atrakcyjna nagroda. 

Promocja trwa od 23 kwietnia do 10 czerwca, a szczegółowe informacje są dostępne pod adresem http://kochampolskeza.samsung.pl/aparaty. W promocji biorą udział aparaty Samsung SMART FOTO WB850F, WB150F, DV300F i ST200F.

Samsung Smart FOTO WB850F  to aparat z największym wśród kompaktów firmy Samsung zoomem 21x,  wyposażony w obiektyw szerokokątny 23 mm, pokazujący szersze pole widzenia niż nieuzbrojone oko ludzkie może zobaczyć. Umożliwia  dokumentowanie podróży czy koncertów i imprez poprzez błyskawiczne zamieszczanie najlepszych zdjęć w portalach takich jak Facebook, Picasa czy Photobucket dzięki funkcji Social Sharing.

Samsung 2View DV300F jest wyposażony w przedni wyświetlacz LCD o przekątnej 1,5 cala i doskonale sprawdzi się podczas wykonywania autoportretów czy zdjęć przymierzanych właśnie ubrań. Z takim aparatem nie trzeba nikogo prosić o pomoc, gdy chcemy się sfotografować. Połączenie Wi-Fi umożliwia ich błyskawiczne przesłanie z dowolnego miejsca do serwisu Facebook lub YouTube również za pośrednictwem Social Sharing.

Aparat WB150F wyposażony jest w obiektyw Schneider-KREUZNACH VARIOPLAN z zoomem optycznym 18x i szerokim kątem (24mm), ekran AMOLED o przekątnej 3? oraz matrycę o rozdzielczości 14 megapikseli. Wszystko to zamknięte jest w smukłej, kompaktowej obudowie. Aparat może nagrywać filmy w rozdzielczości HD 1280x720 z prędkością 30 klatek na sekundę.

W serii SMART FOTO znalazł się również smukły i stylowy aparat ST200F, który nie dość, że mieści 10-krotny zoom optyczny, to dodatkowo wyposażony jest w funkcję Auto Backup, umożliwiającą bezprzewodowe zapisywanie zdjęć na komputerze albo w darmowej internetowej platformie AllShare Play lub Microsoft SkyDrive.

Korzyści, jakie niesie ze sobą technologia Wi-Fi, są szczególnie istotne teraz, kiedy ponad połowa z szacowanej na 2,5 miliarda liczby osób posiadających aparaty cyfrowe zamieszcza swoje zdjęcia w Internecie i na portalach społecznościowych, a w ponad 75 krajach znajduje się ponad 100 tysięcy hot-spotów Wi-Fi.

Authors

Related posts

Top