LIFESTYLE Media

STUDIO „KRAKOWSKA” z gwiazdami Youtube’a

Youtuberzy odwiedzą STUDIO

Data publikacji: 2018-01-24
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: STUDIO „KRAKOWSKA” z gwiazdami Youtube’a
Kategoria: LIFESTYLE, Media

Youtuberzy odwiedzą STUDIO "KRAKOWSKA"

STUDIO „KRAKOWSKA” z gwiazdami Youtube’a LIFESTYLE, Media - Youtuberzy odwiedzą STUDIO "KRAKOWSKA"

Czy centrum handlowe może stać się centrum telewizyjnym? Oczywiście, że… tak! Udowodni to Galeria Krakowska, gdzie w dniach 26-28 stycznia powstanie specjalnie zaaranżowane studio nagraniowe. W rolę reporterów projektu STUDIO „KRAKOWSKA” wcieli się czołówka polskich youtuberów: Littlemooonster96, Stuu oraz Damian Kordas, a ich reportaże będzie można zobaczyć na Facebooku Galerii Krakowskiej przez trzy dni o godzinie 14:00 oraz 18:00. Jedno jest pewne: takiej telewizji w Krakowie jeszcze nie było! 

Założyć kanał na Youtube i publikować tam swoje filmy może każdy. Nie każdy jednak staje się gwiazdą internetu z setkami tysięcy odsłon na koncie. Do takich osób można zaliczyć polskich youtuberów: Angelikę Muchę, znaną jako Littlemooonster96, Stuarta Burtona posługującego się pseudonimem Stuu oraz Damiana Kordasa, najmłodszego Masterchefa w Europie. Przenosząc sukces z sieci do realnego życia, to właśnie oni staną się gospodarzami STUDIA „KRAKOWSKA” i przez trzy dni będą przygotowywać materiały wideo na terenie Galerii Krakowskiej w specjalnie zaaranżowanym studiu nagraniowym.

Youtuberzy pokażą Galerię, sklepy i restauracje swoimi oczyma, a klienci będą mogli zobaczyć ich w akcji nie tylko podczas kręcenia filmów, ale także podczas ich montowania. Efekty zostaną zaprezentowane jeszcze tego samego dnia na facebookowym profilu Galerii Krakowskiej o godzinie 14:00 oraz 18:00. Gwarantujemy, że STUDIO „KRAKOWSKA” będzie najlepszym źródłem informacji – zapewnia Jarosław Szymczak, dyrektor Galerii Krakowskiej. Dodatkową atrakcją będzie specjalnie zaprojektowane studio telewizyjne. Zostaną w nim wyodrębnione dwie strefy: telewizyjny newsroom oraz zaplecze produkcyjne. Cześć frontalna studia będzie przeszklona – tak, aby klienci mogli na bieżąco śledzić pracę zaproszonych gwiazd. STUDIO „KRAKOWSKA” zostanie również wyposażone w profesjonalny sprzęt multimedialno-nagraniowy oraz niezbędne umeblowanie.

A to już wiesz?  MEDIA PRZYCHYLNE KANDYDATOM

W każdym z pojedynczych wydań reportaży zostaną zaprezentowane zróżnicowane oferty: Littlemoonser96 przygotuje newsy o tematyce modowej, lifestyle’owej oraz kosmetycznej, Stuu przedstawi ofertę sportową i technologiczną, natomiast Damian Kordas będzie reporterem kulinarnym. W ramach realizowanych materiałów wideo reporterzy będą przeprowadzać wywiady z najemcami, prezentować oraz testować oferowane produkty czy usługi, a nawet wcielą się w rolę obsługi sklepu. 

STUDIO „KRAKOWSKA” będzie znajdować się na Hali Grodzkiej na poziomie -1. Zrealizowane materiały ukażą się na facebookowym profilu Galerii Krakowskiej 26, 27 oraz 28 stycznia o godzinie 14:00 oraz 18:00. 

Harmonogram dzienny:

10:00-14:00 – realizacja oraz montaż reportaży do pierwszego serwisu newsowego z youtuberami

14:00 – publikacja pierwszego serwisu newsowego na fanpage’u Galerii Krakowskiej na Facebooku

14:00-18:00 – realizacja i montaż reportaży do drugiego serwisu newsowego z youtuberami

18:00 – publikacja drugiego serwisu newsowego na fanpage’u Galerii Krakowskiej na Facebooku

18:30-19:30 – sesja autografów

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
STUDIO „KRAKOWSKA” z gwiazdami Youtube’a LIFESTYLE, Media - Youtuberzy odwiedzą STUDIO "KRAKOWSKA"
Hashtagi: #LIFESTYLE #Media

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy