media & marketing Redagowanie Wiadomości branżowe

Rusza kampania rewolucyjnych pralek Samsung Eco Bubble

Rozpoczyna się druga edycja kampanii reklamowej pralek Eco Bubble firmy Samsung. Działania promować będą innowacyjną technologię Eco Bubble, dzięki której pranie jest efektywne nawet w niskiej temperaturze.Kampania reklamowa prowadzona jest

Rozpoczyna się druga edycja kampanii reklamowej pralek Eco Bubble firmy Samsung. Działania promować będą innowacyjną technologię Eco Bubble, dzięki której pranie jest efektywne nawet w niskiej temperaturze.

Kampania reklamowa prowadzona jest pod hasłem: ?Odetnij się od starych nawyków, dołącz do rewolucji Eco Bubble?. Podkreślana w niej będzie dbałość o delikatne tkaniny a także oszczędność, ponieważ pranie w niskiej temperaturze powoduje zużycie nawet do 70% energii mniej w porównaniu z tradycyjnym praniem.

We wrześniu oraz w październiku emitowane będą 15- i 30-sekundowe spoty w telewizji TVN, Polsat, TVP oraz kanałach tematycznych. Prowadzona będzie też kampania bilboardowa w całej Polsce oraz na łamach tygodników opinii, magazynów lifestylowych, prasie kobiecej, wnętrzarskiej oraz w magazynach dla mężczyzn. Informacje o Eco Bubble będzie można też zobaczyć w kinach Cinema City oraz Helios (64 kina) w całej Polsce. Tylko w kinach kampanię ma szansę zobaczyć 1,57 mln osób.

Zaplanowano realizację kampanii on-line w największych portalach informacyjnych, porównywarkach cenowych, serwisach wideo, VOD i SEM. Banery kierować będą na witrynę www.ecobubble.samsung.pl, na której zaprezentowane są funkcje pralek oraz modele wyposażone w tę technologię. Planowane są również akcje w punktach sprzedaży.

Kontynuowana jest też akcja ?Pokochaj Eco Bubble w 30 dni!? promująca możliwość zwrotu pieniędzy za pralkę Eco Bubble w ciągu 30 dni od daty zakupu, jeśli z jakiegoś powodu nie spełnia oczekiwań klienta. Akcja komunikowana będzie w punktach sprzedaży a także poprzez reklamę w prasie i internecie.

Za lokalizację kampanii odpowiada agencja Cheil Germany GmbH Polish Branch. Za działania public relations odpowiada Euro RSCG Sensors. Media na potrzeby akcji zaplanował i zakupił dom mediowy Starcom.

Pralki Eco Bubble produkowane są m. in. w fabryce pralek i lodówek firmy Samsung we Wronkach pod Poznaniem. Koreański koncern zdecydował się na kupno fabryki urządzeń AGD w 2010 r. Inwestycja pozwala firmie Samsung na wprowadzanie na rynek europejski pralek i lodówek, skrócenie czasu dostaw produkowanych urządzeń oraz w znaczący sposób zwiększa wydajność globalnej produkcji tej kategorii produktowej.

A to już wiesz?  Historia i nowoczesność w Łodzi

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy