Redagowanie

Gala Polskiego Stowarzyszenia Public Relations: spotkanie z Thomasem Achelisem i wręczenie ŁBA PR 2007

Wręczenie nagrody ŁEB PR i spotkanie z Thomasem Achelisem, ze światowej sławy specjalistą PR – to główne choć nie jedyne atrakcje Gali Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, która odbędzie się 1 października w

Wręczenie nagrody ŁEB PR i spotkanie z Thomasem Achelisem, ze światowej sławy specjalistą PR – to główne choć nie jedyne atrakcje Gali Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, która odbędzie się 1 października w Warszawie.

PSPR zaprasza na Galę 2007, która towarzyszy corocznemu walnemu zgromadzeniu członków stowarzyszenia. Podczas Gali PSPR przedstawi swoje najważniejsze projekty i podsumuje ubiegłoroczne działania.

Gościem specjalnym Gali PSPR będzie Thomas Achelis – znany na świecie specjalista PR, prezes International Communications Forum, członek zarządu IPRA oraz dyrektor Instytutu Jakości Public Relations IQPR (grupy zadaniowej założonej przez IPRA, CERP i ICCO). Ponadto jest członkiem Brytyjskiego Instytutu Public Relations (CIPR), honorowym członkiem Rumuńskiego, Rosyjskiego oraz Ukraińskiego stowarzyszenia PR. Do marca 2006 był prezesem Europejskiej Konfederacji Public Relations (CERP).

Podczas Gali zostanie także wręczona statuetka ŁEB PR 2007. ŁBY PR są wyróżnieniem nadawanym dorocznie przez Polskie Stowarzyszenie Public Relations. – Honorujemy tą nagrodą osoby, których cały dorobek – zarówno zawodowy jak i społeczny – w znaczący sposób wpłynął na kształt branży PR w Polsce – mówi Rafał Czechowski, Prezes PSPR – Nie skupiamy się na sukcesach osiągniętych w danym roku, można powiedzieć, że jest to nagroda za „całokształt dokonań”.

Członkowie PSPR przesyłając swoje propozycje zdecydowali, że w tym roku nominowani do nagrody są:

Paweł Biedziak – Wieloletni rzecznik prasowy i Biura Komunikacji Społecznej Policji (obecnie zastępca redaktora naczelnego Super Expressu). Stworzył w Policji od podstaw nowoczesny, dobrze funkcjonujący mechanizm służb informacyjnych ustanawiając godny naśladowania standard działalności PR w instytucjach użyteczności publicznej.

Jerzy Olędzki – Profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Warszawskiego, kierownik Zakładu Teorii Komunikacji Społecznej oraz kierownik Międzyzakładowej Pracowni Marketingu Medialnego i Public Relations w Instytucie Dziennikarstwa. Organizator specjalistycznych dwuletnich studiów "Marketing medialny i Public Relations. Autor wielu publikacji naukowych.

A to już wiesz?  Biznes, marketing i gry, czyli nowy haczyk na konsumentów

Marek Skała – Doświadczony trener i konsultant zajmujący się zagadnieniami z zakresu komunikacji. Właściciel firmy Megalit – Instytut Szkoleń. Wykładowca kilku wyższych uczelni i prelegent na wielu seminariach i kongresach dotyczących PR, mediów i komunikacji.

Andrzej Stolarczyk – Doświadczony specjalista PR, współzałożyciel i prezes jednej z najstarszych polskich agencji public relations RPR Group. Aktywnie uczestniczy w życiu branży (m.in. współorganizuje Kongres PR w Rzeszowie). Jest uznanym wykładowcą – m.in. na SGH, w Podyplomowym Studium Public Relations przy UW/PAN oraz w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych.

Dariusz Tworzydło –  Pełnomocnik ds. Public  Relations Rektora Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Jednocześnie Kierownik Zakładu Public Relations na tej uczelni. Prowadzi zajęcia z PR, marketingu, ekonomii oraz gier decyzyjnych.  Twórca i wieloletni organizator Kongresu PR w Rzeszowie – największego spotkania polskiej branży PR.

Spośród tych kandydatów zwycięzcę wskaże Kapituła złożona z członków Zarządu PSPR, Rady Nadzorczej PSPR, Przewodniczących Oddziałów PSPR oraz laureatów ŁBÓW PR z poprzedniej edycji.

Gala PSPR 2007 odbędzie się 1 października 2007 o godzinie 18.00 w centrum konferencyjnym Koara przy ul. ul. Poligonowej 30 w Warszawie (o godzinie 16.00 rozpocznie się Walne Zgromadzenie Członków PSPR).

Sponsorem głównym Gali PSPR 2007 jest firma PRESS-SERVICE Monitoring Mediów. Partnerami są Janmedia, Gadu Gadu Nagłos, Aram Multimedia i inPost. Partnerami medialnymi: Brief, Home&Market, InternetPR.pl i ePR.pl.

Szczegóły i zgłoszenia: www.pspr.org.pl/gala2007

 

Program Gali PSPR 2007 

16.00 – 17.30Walne Zebranie Członków PSPR
17.30 – 18.00Przerwa
18.00 – 18.15Gala 2007 – otwarcie spotkania, powitanie gości
18.15 – 19.00PSPR 2007 – prezentacja działań stowarzyszenia i oddziałów
19.00 – 20.15Gwiazda Spotkania: Thomas Achelis – prelekcja i dyskusja
20.15 – 21.00Prezentacja nominowanych oraz ogłoszenie zwycięzcy i wręczenie statuetki ŁEB PR 2007
21.00 – …Bankiet
A to już wiesz?  Havas Worldwide Warsaw autorem strategii działań dla marki Książęce

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy