media & marketing Redagowanie Wiadomości branżowe

Dwa produkty marki WINIARY uhonorowane certyfikatem ?Doceń polskie?

Do prestiżowych nagród przyznanych marce WINIARY dołącza certyfikat Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego ?Doceń polskie?. Wyróżnienia dla Majonezu Dekoracyjnego WINIARY oraz Barszczu czerwonego Ekspresowa Zupa WINIARY przyznano podczas VI

Do prestiżowych nagród przyznanych marce WINIARY dołącza certyfikat Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego ?Doceń polskie?. Wyróżnienia dla Majonezu Dekoracyjnego WINIARY oraz Barszczu czerwonego Ekspresowa Zupa WINIARY przyznano podczas VI audytu artykułów spożywczych w Krakowie.

Podczas wrześniowej certyfikacji Majonez Dekoracyjny WINIARY oraz Barszcz czerwony Ekspresowa Zupa WINIARY zostały uhonorowane certyfikatem ?Doceń polskie? oraz  otrzymały tytuł TOP PRODUKT, przyznawany wyrobom najwyższej jakości, które zdobyły maksymalną liczbę punktów. O przyznaniu certyfikatów ?Doceń polskie? decyduje loża ekspertów, w skład której wchodzą specjaliści zajmujący się żywieniem i technologią żywienia. Eksperci, oceniając artykuły, biorą pod uwagę kilka aspektów, z których najważniejsze to: smak i wygląd wyrobu oraz stosunek jakości do ceny. Ich rekomendacja to cenna wskazówka dla konsumentów poszukujących produktów najwyższej jakości.

Pierwszym produktem nagrodzonym podczas VI audytu artykułów spożywczych jest Barszcz Czerwony Ekspresowa Zupa WINIARY. Barszcz czerwony to jedna z najtrudniejszych zup do ugotowania od podstaw. Idealny smak, kolor czy kwaśność zależą od soczystości buraków i odpowiedniego doboru przypraw. Produkt oferowany przez markę WINIARY gwarantuje, że zupa zawsze się uda, będzie doskonale doprawiona, a także będzie miała pyszny smak i intensywny kolor. Barszcz czerwony Ekspresowa Zupa WINIARY jest niezastąpiony zarówno w czasie przygotowań do świąt Bożego Narodzenia, jak i na co dzień - wzbogacona o jeden z dodatków może być niezwykłą inspiracją do przygotowania codziennego obiadu dla całej rodziny. 

Drugim wyróżnionym w certyfikacji produktem jest Majonez Dekoracyjny WINIARY, numer 1 na polskim rynku majonezów (udziały wartościowe ? 46,7%, źródło: AC Nielsen MAT JJ 2012). Wyjątkowy smak i idealną, kremową konsystencję zawdzięcza oryginalnej recepturze stosowanej niezmiennie od ponad 35 lat. Majonez Dekoracyjny WINIARY to doskonały dodatek do wielu dań, m.in. sałatek, jaj na twardo, przekąsek oraz kanapek. Może też stanowić świetną bazę do zimnych sosów i dipów.

A to już wiesz?  Bronisław Komorowski Człowiekiem Roku 2012 tygodnika WPROST

? Przyznanie certyfikatu ?Doceń Polskie? dla naszych sztandarowych produktów: Majonezu Dekoracyjnego WINIARY oraz Barszczu czerwonego Ekspresowa Zupa WINIARY, obok otrzymanych w ostatnim czasie innych licznych wyróżnień, takich jak m.in.: Złoty Paragon, Perły Rynku FMCG, to dla nas niezwykle cenne potwierdzenie najwyższej jakości produktów. Wyróżnienie jest tym bardziej istotne, iż oba produkty zostały uhonorowane tytułem TOP PRODUKT, a także docenione ze względu na polski akcent. Zarówno Majonez Dekoracyjny WINIARY jak i Barszcz czerwony Ekspresowa Zupa WINIARY to tradycyjne produkty produkowane według sprawdzonych receptur, które są doceniane przez konsumentów i ekspertów z branży spożywczej ? mówi Wojciech Osiński, Marketing Manager Działu Wyrobów Kulinarnych Nestlé Polska.

WINIARY to marka, która od lat inspiruje do przygotowywania smacznych potraw i jest gwarancją sukcesu w kuchni. Regularnie przyznawane prestiżowe nagrody to dowód na to, że produkty cieszą się w Polsce bardzo dużym uznaniem.

***

WINIARY to marka, która od 70 lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują nowoczesne panie domu do przygotowywania najsmaczniejszych potraw dla całej rodziny. Zupy, buliony, sosy, Pomysły na?, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele, czy budynie ? w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych WINIARY, które pozwalają w szybki i prosty sposób przyrządzić domowy posiłek. Na stronie www.winiary.pl  nowoczesne panie domu znajdą przepisy oraz inspiracje kulinarne na każdy dzień. Produkty marki WINIARY rokrocznie zdobywają liczne nagrody przyznawane przez konsumentów i detalistów. W 2011 roku redakcja ?Rzeczpospolitej? przyznała marce WINIARY prestiżowy tytuł Najmocniejsza Marka Roku.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy