Wiadomości branżowe

Agencja Havas PR Warsaw numerem jeden wśród agencji sieciowych na polskim rynku pod względem przychodów według rankingu miesięcznika PRESS

Agencja Havas PR Warsaw zajęła trzecie miejsce wśród firm PR w Polsce pod względem przychodów w 9. rankingu przygotowanym przez magazyn PRESS. Jednocześnie Havas PR Warsaw utrzymuje się na pierwszej pozycji wśród agencji sieciowych na polskim rynku.  Agencja wchodząca w skład Grupy Havas Worldwide Warsaw zanotowała przychody ze sprzedaży usług na poziomie 14,1 mln za rok 2013, co

Teaser

Agencja Havas PR Warsaw zajęła trzecie miejsce wśród firm PR w Polsce pod względem przychodów w 9. rankingu przygotowanym przez magazyn PRESS. Jednocześnie Havas PR Warsaw utrzymuje się na pierwszej pozycji wśród agencji sieciowych na polskim rynku. 

Agencja wchodząca w skład Grupy Havas Worldwide Warsaw zanotowała przychody ze sprzedaży usług na poziomie 14,1 mln za rok 2013, co pozwoliło jej zająć trzecie miejsce wśród firm PR w Polsce oraz pierwsze miejsce wśród agencji sieciowych w naszym kraju.

Tegoroczne zestawienie przygotowane przez miesięcznik PRESS obejmowało 34 agencje, w tym 27 należących do Związku Firm Public Relations.

Havas PR Warsaw jest największą sieciową agencją public relations w Polsce oferującą doradztwo komunikacyjne i kompleksowe działania public relations w obszarach komunikacji korporacyjnej, komunikacji finansowej i relacji inwestorskich, edukacji i komunikacji zdrowotnej, brand PR, komunikacji wewnętrznej i employer brandingu, zarządzania kryzysami, a także zarządzania marką osobistą (personal branding). Havas PR Warsaw to także pionier na polskim rynku w wyznaczaniu trendów w działaniach w social media. Agencja jest najczęściej nagradzaną agencją w konkursie Złote Spinacze oraz zdobywcą nagród i wyróżnień w międzynarodowych konkursach branży public relations.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Havas PR Warsaw. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Tytuł ?Lider Filantropii 2012? dla Banku BGŻ

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy