media & marketing Redagowanie Wiadomości branżowe

Premiera na Allegro

Na Allegro ruszyła kampania wyjątkowego notebooka ASUS R500 z procesorem Intel® Core™ i7 trzeciej generacji. Ten innowacyjny, stylowy notebook będzie dostępny wyłącznie na Allegro przez najbliższe 2 tygodnie. To pierwsza tego typu

Na Allegro ruszyła kampania wyjątkowego notebooka ASUS R500 z procesorem Intel® Core™ i7 trzeciej generacji. Ten innowacyjny, stylowy notebook będzie dostępny wyłącznie na Allegro przez najbliższe 2 tygodnie. To pierwsza tego typu akcja serwisu.

Po raz pierwszy serwis Allegro realizuje kampanię wspólnie z partnerami, firmą Asus i Intel. Akcja oparta jest o konkretny produkt – notebook ASUS R500 z procesorem Intel® Core™ i7 trzeciej generacji. Ten niepowtarzalny notebook, poza nowoczesnym i stylowym wyglądem, odznacza się przede wszystkim niesamowitą wydajnością. Intuicyjny touchpad, wygodna, ergonomiczna klawiatura typu chiclet ze strefą numeryczną i wytrzymała bateria, to tylko niektóre z długiej listy zalet tego modelu. Szczegóły tej niecodziennej oferty można zobaczyć na specjalnie dedykowanej stronie  www.premieraasus.allegro.pl.

W tej kampanii chcemy pokazać, że na platformie Allegro można kupić także produkty niepowtarzalne, których trudno szukać w innym miejscu w sieci –  mówi Artur Brzęczkowski, dyrektor Marketingu Allegro. Akcja cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony użytkowników, w ciągu 24 godzin strona z tą ofertą doczekała się prawie 9 tys. wyświetleń – dodaje Brzęczkowski.

Główne kanały komunikacji to TV oraz Internet. Spoty reklamowe można zobaczyć m.in. w telewizji Polsat, TVN, Discovery&AP, TVP info czy TV4. Spot można zobaczyć również na YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=C_toYwFcSBk&feature=youtu.be.
Za koncepcję i realizację kampanii odpowiada Dział Marketingu Grupy Allegro. Kreacje powstały we współpracy z domem produkcyjnym F25 oraz Modelight 3D Graphics.

A to już wiesz?  Polacy nie wierzą mediom, wyjątkiem jest internet

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy