Konkurs dla informatyków na mobilną aplikację Rossmanna

Aż 12 tysięcy złotych można wygrać w drugiej odsłonie projektu ?Zaprogramuj się? stworzonego przez firmę Rossmann. Tym razem lider rynku kosmetycznego w Polsce ogłasza konkurs na innowacyjną aplikację mobilną Rossmobile_1.0. Udział może wziąć każdy, kto pasjonuje się technologiami mobilnymi i tworzy aplikacje na urządzenia mobilne.

Stworzona aplikacja powinna pracować w systemach operacyjnych iOS od wersji 4.x lub Android od wersji 2.x. Na co konkursowe jury zwróci uwagę? Liczyć się będzie innowacyjność, optymalność rozwiązań , funkcjonalność, estetyka i możliwość praktycznego wykorzystania przez Klientów Rossmanna. Firma Rossmann docenia też kreatywność, dlatego w żaden sposób nie ogranicza tematyki aplikacji i czego będzie ona dotyczyć.

Zgłaszać się można do 31 października 2012 roku wypełniając  elektroniczny formularz, dostępny na www.zaprogramujsie.pl. Finaliści zaprezentują swoje propozycje 29 listopada 2012 o godz. 12 w siedzibie firmy Rossmann przy ul. św. Teresy 109 w Łodzi. Będą mieć na to 15 minut.

Zwycięzca otrzyma 10 tysięcy złotych. Laureaci trzech wyróżnień otrzymają po 5 tysięcy. Każdy, kto zakwalifikuje się do finału i zaprezentuje swoją aplikację dostanie dodatkowo 2 tysiące, czyli łącznie zwycięzca może zyskać aż 12 tysięcy złotych!

Pierwszą część projektu ?Zaprogramuj się? Rossmann przeprowadził pod koniec sierpnia tego roku. Wówczas 10 studentów i absolwentów łódzkich uczelni rozpoczęło pracę w Dziale Informatyki firmy Rossmann. Firma umożliwiła im podjęcie współpracy w wymiarze czasowym, na który pozwalają ich studenckie obowiązki.

To nie ostatnia inicjatywa Rossmanna dotycząca informatyki. Kolejna będzie mieć miejsce po rozstrzygnięciu konkursu. Zmierzą się w niej najlepsi informatycy z całej Polski.

Authors

Related posts

Top