Wiadomości branżowe

Havas Worldwide Warsaw dla marki Petitki Lubisie

Agencja Havas Worldwide Warsaw jest autorem najnowszej kampanii dla marki Petitki Lubisie prowadzonej pod hasłem „Wyprawa Kolumba”. Przygotowany przez Agencję spot promuje nowy, jogurtowo-bananowy smak w ofercie marki należącej do koncernu Kraft Foods.Kampania jest skierowana głównie do konsumentek, które już znają tę markę i chętnie podają Petitki Lubisie swoim dzieciom -

Agencja Havas Worldwide Warsaw jest autorem najnowszej kampanii dla marki Petitki Lubisie prowadzonej pod hasłem ?Wyprawa Kolumba?. Przygotowany przez Agencję spot promuje nowy, jogurtowo-bananowy smak w ofercie marki należącej do koncernu Kraft Foods.

Kampania jest skierowana głównie do konsumentek, które już znają tę markę i chętnie podają Petitki Lubisie swoim dzieciom – powiedziała Natalia Brewczyńska, Product Manager Lubisie&Petitki.

20-sekundowy spot jest emitowany od połowy lutego.

Budżet Kraft Foods w Europie obsługuje Havas Worldwide. Na polskim rynku Agencja Havas Worldwide Warsaw pracuje nie tylko dla marki Petitki Lubisie, ale także dla belVity, Łakotek i Delicji. 

 

Havas Worldwide Warsaw

Havas Worldwide Warsaw to pierwsza zintegrowana agencja komunikacyjno-marketingowa, która dostarcza klientom kompleksowe rozwiązania obejmujące doradztwo strategiczne, kreację ATL i BTL, działania public relations oraz digital. Dzięki doświadczeniu i skutecznym narzędziom marketingowym efektywnie wspiera klientów w osiąganiu przez nich celów biznesowych. Doświadczenie i zespół najlepszych specjalistów oraz gruntowna wiedza na temat skutecznego łączenia kanałów komunikacji sprawiają, że Havas Worldwide Warsaw jest w stanie zaoferować kompleksową ofertę 360° każdemu klientowi. Agencja ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród i wyróżnień.

< 234681" >

Źródło Havas Worldwide Warsaw. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Partnerstwo niezbędne dla polskiego Public Relations

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy